Rock’n Nazilli (:


Bu haftasonu bir güzel eğlenip çılgınca kurtlarımızı döktük. Televizyonlarda gördüğümüz çılgın – barbar gençler gibi yaptık bizde :=) Aslında sokaklarda afişini haftalar önce görmüştüm RockMe 2008 adlı organizasyonun ama bu hafta olduğunu hiç bilmiyordum. Bu yüzden de biraz süpriz gibi oldu sanki. Ve beklemenin sancısını yaşamadığım için daha da keyif aldım bu işten. Gerçi kapı açılışı 15.00 olduğu ve biz 19.45 gibi gittiğimiz için ön gurupların bazılarını kaçırdık ama zaten asıl amaç Ogün Sanlısoy‘u izlemek ve hep beraber bişeyler yapmanın zevkine varmak olduğu için çok da takmadık hiçbirimiz kaçırdıklarımızı.
Alkolun etkisiyle cozutan gençleri (belki biz de bu gruba dahilizdir.bilmiyorum), ukala kızlarımızı, hafif serin sonbahar havasını, adını bilmediğim sert bi tarzı olan ön grubu, gondola binmekten çocuk gibi korkan arkadaşlarımızı, ayteğin yaşadığı üzücü olayı saymazsak konser nazillide yapılan organizasyonların en iyilerinden birisiydi. Ogün çıkmadan önce çimenlere serilmiş yorgun gençlerimizin Ogünü görünce “eğlenmeye ne kadar aç olduklarını” göstermelerini fark eden inşallah sadece ben değilimdir de devamı gelir bu gibi gecelerin.
Ayrıca konser sonrası grant da devam ettiğimiz geceye katılan sınıf arkadaşlarım da gözlerimi yaşarttı. Bu kadar katılım olacağını beklemiyordum doğrusu. Ama gelmesi muhtemel tayfanın dışında da pek fazla bi kişi yoktu bizi şaşırtıp da gelen.
Sonuç olarak iyi deşarj olduk. Ama Ogün’den söylemesini beklediğim “Yar Olmadın” parçasını dinleyememek de şüphesiz bir eksiklikti benim için. Bu haftasonunun bıraktığı fazlalık-hatıra ise muhtemelen bir kaç gün daha geçmeyecek olan boyun ağrım.
Konsere Katılan -ön- Gruplar : GATES OF ETERNITY, UNLEASH GUARDINALS ve LANGONA