Dikkat Kritize Ediyorum!

Merhaba arkadaşlar.
yine mimlemeye ve mimlenmeye devam ediyoruz. ben de yeni mim dalgamız “beni kritize et” den ümidimi kesmişken ne mutlu ki Erman kardeşim bana pas atmış. ve isteği üzerine onu kritize ediyorum şimdi. (gerçi biz bunu kendi aramızda yapmıştık daha önce ama bloga da taşıyalım artık…)

RenkliBlog Kritiği

RenkliBlog’u ilk olarak ne zaman ve nerede keşfettiğimi hatırlamıyorum ama birisinin blogrollunda gözüme çarptığını düşünüyorum. neyse.. Daha ilk girdiğimde beğendim RenkliBlogu. Adı gibi renkli ve neşeli bir blog Erman kardeşimin yapıtı. Hele benimki gibi depresip bloglarla karşılaştırınca insana yaşama sevinci veriyo. Ilk başlarda düzenli olmasa da arada bir ziyaret ediyorudum RenkliBlogu ve bir gün bu sitenin adminin daha 14 yaşında bir kardeşimiz olduğunu öğrenince (aslında herkesin Erman’ın yaşına takılmasını garip buluyorum. hem akılın yaşta değil başta olduğunun en güzel kanıtı bu arkadaşım) gerçekten çok şaşırdım ve daha bir fazla odaklandım siteye.
Ama en önemli olay aynı yerden blogladığımızın (toprakmışız meğer) farkına varmam oldu benim için. Ama daha çayını içmek nasip olmadı kardeşimin :) inşallah kendi çapımızda bir zirve düzenleyeceğiz onunla bir gün.
Blogun tasarım ve içeriği konusunda konuşmam gerekirse :
Ben pek anlamam tasarım işinden ama RenkliBlog’da gözümü tırmalayan tek şey Hakkımda bölümünün üzerindeki Anasayfa -Rss falan yazıları. biraz fazla ince gibiler sanki. ayrıca hakkımda bölümü öyle kıyıya köşeye sıkıştırılmamalı bence Erman kardeşim bir sayfa hazırlayıp uzun uzun bahsetmeli kendisinden bize. headerdaki blog toparlağı güzel durmuş. Son olarak sağ kolondaki bölümlerin satır aralık mesafelerine de bir ayar çekebilir belki…
ve endişelerimi dile getireceğim dip not:
senin sayende youtube dan çok güzel videolar izliyoruz. geçen youtube sansürlenince direk aklıma sen geldin. her ne kadar biz yine de o playerları kullanabilecek olsak da öylesine bi endişelendim :D bloglarımızın renkleri azalacak diye..
şimdilik bu kadar.

ve son olarak pas atma sırası bende:
pilaki – cyhn
KafKefBlog – NoNe
arkadaşlarımdan da beni kritize etmelerini istiyorum.

  • http://www.renkliblog.com/ mastermax

    Yorumların için saol.

  • http://www.renkliblog.com mastermax

    Yorumların için saol.