bir tek dileğim var…

dlk.jpg
Bir tek Dileğim var mutlu ol yeter! sözünün kamyon yükü anlam taşıdığı günlerdi…

Her zaman dinlediğin bi şarkının bir gün faklı bi şey ifade etmesi insana, yada sürekli baktığın bi resmin birden zihninde farklı birşey çağırştırması belki de defalarca izlediğin bir filmdeki hiç dikkat etmediğin bir replğin mıh gibi çakılması zihnine olağan şeyler değil. En azından şıpsevdi bi kalpe ve nane molla bir ruha sahip değilseniz bu yukarıdaki durum pek sık çıkmaz karşınıza. Ama olacak oldu mu da geçemezsiniz önüne. Bir duruş, bir bakış tetikler içinizdeki fitili ve başlar yangın. Daha sonraki aşama bu yangında kimlerin kavrulacağıdır. Kimler tükenecek, kimler bu ateşin küllerinden yeni bir hayat için doğacak… Başta sizin için sadece güzel bir duvarkağıdı olan kişinin daha hangi anlamları sahipleneceği yapılacak o karşılıklı müzakereye bağlıdır. Eğer olabildiğince çabuk tutup elinizi (çünkü ortam çakal doludur:=] ) tombaladan çıkar gibi hemen damlarsanız kızın karşısına. Hele ki sekiz arkadaşı arasından çekip konuşma talebinde bulunursanız ona, bir yazı tura atmış duruma düşersiniz kaderinizle başbaşa. Ya sadece adını öğrenebilirsiniz bu şartlarda onun yada adını ve daha fazlasını öğrenirsiniz. herşey şansınıza bağlıdır.
Eğer ikinci durumsa içinde bulunduğunuz tadını çıkartın. Yok ben birinci duruma düştüm ve mağdur hissediyorum diyorsanız da yapmanız gereken şey çok basittir. Zaten adını öğrendiğimize göre, açıyoruz facebook u muhtemel üye olabileceği grupları araştırıp buluyoruz sözkonusu kişiyi yada bununla uğraşmak istemiyorsak biraz daha araştırmayla soyadını da öğrenip facebookta yakalıyoruz onu. ve bakıyoruz ki profilini bidolu erkekle poz verdiği resimlerle doldurmuş. hemde her resimde aynen size bakarkenki ifade var suratında. ayrıca ne yazık ki hiç kız arkadaşı yok galiba onun[burada timsah gözyaşları dökebilirsiniz]. Ola ki facebook işi cırt çıktı, sadece bir hafta daha onu takiple, takıldığı sakız çiğnemeye bayılan erkekleri gördükten sonra sanırım tanrının sevgili kulu olduğunuza inanırsınız. tabi bi paket sakız alıp şansınızı bi de öyle deneme niyetinde değilseniz :=]
Bu da mı tatmin etmedi… arkadaşım photoshop diye bişey var. aç onu, yaratıcılığını kullan. Tanrının özene bezene yarattığı kulunu bi de sen editle. Haketmediği şeylerin-(gözler, kaşlar, burun, murun vb.)-ona verildiğinidüşünüyorsan mause elinde. hepsini al gitsin. diyeceğim şudur ki:
Insan bazen hayatının aşkını bulmuş gibi hissedebilir ama bu midenizdeki gaz gibi bişeydir, yanıltıcıdır… çok pis yanıltır!

esaslı not:yazıda bahsi geçen olaylar ve kişiler tamamen hayal ürünüdür! ilham olanlara sonsuz teşekkürler :=)