bedeviyi ve kutup ayısını bilmeyen var mı?

uykusamakdiyebiseynedenyok
şimdi ben bu rüya işine acayip sinir olmaya başladım. görmeyince eksikliğini bir-iki yıl içinde anca hissedeceğim(önemde) bişey hayatımda rüya olayı. ama o kadar ayrı kalmıyoruz hiç. eskiden pek sorun etmiyordum bunu fakat son zamanlarda beklentilerimi sarsması yüzünden her neresiyse bu rüyaların kaynağı o bölümün yetkilisine dargınım. ve biraz daha bu şekilde devam ederse “senin göstereceğin rüyayı..” deyip kalbini kırıcam onun.
aslında herşeyin sırrını çözen, açıklayan şu bilim adamlarından ‘rüyalar tersine çıkıyo mu, çıkmıyo mu?’ konusunu aydınlatmalarını istiyorum ama bu da bi bilimadamının yaptığı işe hakaret gibi bi soru olur galiba. genel görüş bilinçaltının işi olduğu yönünde rüyaların. ama kendi bilinçaltıma yabancı olduğumu düşünmektense rüyalarımın burnum yada kulağım tarafından tasarlandığını düşünerek işin içinden yırtmak tam olarak benim yaptığım. yada diyorum miğdemin işi midir ki rüyalarım. yoksa ramazan günü neden sevdiğim bi arkadaşımla yemek yerken göreyim kendimi.. tabi bilinçaltımın işi olsa da bundan farklı olmazdı sanırım(sadece bu rüya için.) çünkü hiç ramazan oruç bilmezmiş gibi bunu teklif de ettim :=)
tabi bilinçaltımı bir makinist yerine koyup, bugün psikolojik gerelim türünde bi rüya göster bana demek adama beyaz gömleği giydirir ellerini de arkasına bağlattırır.
fakat benim yakındığım konu; artık başı sonu belli olmayan, hareketlerin bi yavaş bi hızlı olduğu, içinde kutup ayıları bulunan, biyerlerden düşülen falan rüyalar istemiyoruz. ne bileyim 2009 yılı yaklaşmışken çizik cd’den izler gibi rüya görmek iç zevk verir mi size?. üstelik o kadar da film izleyip ilham kaynağı veriyorum ben içimdeki senariste. emeklerimin karşılığını görememek üzüyor beni.
bu kalitede devam ederlerse artık bende ‘rüyaların mistik bir yönü olduğu’ düşüncesinden uzaklaşıp bütün olayı üzerime eksik gelen yorgana ve açıkta kalan kıçıma bağlayacağım.
Dipnot:bi de şöyle cvp verir ya karşıdaki kendisine anlatılan rüyaya “Aaa, hayrolsun inşallah” xD buna da bitiyorum…